HAKKIMIZDA

Tutkumuzu işimize dönüştürdük

Heroic Detailing firması, 2012 yılında hobi olarak başlayan bu tutkuyu 2014 yılında hizmet olarak sunmaya başlamıştır. Bu başlangıçta temel hedef, tam anlamıyla profesyonellik içeren ve butik hizmet vererek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır. Sunduğumuz butik çalışmalarla aracınızın eşi benzeri olmayan bir görünüme sahip olması ve bu görünümün uzun süre boyunca korunabilmesi için müşteri memnuniyetine dayalı, çağa ayak uydurmuş, son teknolojik gelişmeleri takip eden, sonuç odaklı bir anlayışa sahibiz.


Çağa ayak uyduruyoruz.

Genel olarak nano teknolojik koruma ürünleri kullanarak müşterilerimizin araçlarına uzun süreli koruma vaadi veriyor ve bu vaatleri gerçekleştiriyoruz. Günümüz teknolojisi bizlere zincirleri kırabilme imkanı sunmaktadır. Biz de zincirlerimizi kırıp, çağın gerektirdiklerini aracınıza aktarıyoruz!


Aracınıza özel hizmet

1 araçlık garajımızda bir tek sizin aracınız ile ilgilenerek kalite çıtasını en üst seviyeye çıkartıyoruz. Sahip olduğumuz bütün tecrübe, özenle seçilmiş ekipman ve kendi alanında en iyisi olan ürünler ile araçlarınıza uygulamalarımızı gerçekleştirerek kusursuz işlemler gerçekleştiriyoruz. Nano ve seramik koruma ürünlerinin kullanımı çerçevesinde yetkili sertifikalara sahip olup, ekibimiz sürekli eğitim alarak en son teknoloji ve beceriye ayak uydurmaktadır.

NEDEN HEROIC DETAILING?

BOYA; DÜZELTME, PARLATMA, KORUMA

DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

 
Gönder
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by